AM0057.01 – ALMEX FURNITURE

AM0057.01

83.00

Categories: ,

Description

Ideja e përsosur për dhomën tuaj të ngrënies është kjo tryezë elegante e ngrënies. Kombinimi i mdf dhe këmbët e bardha nga dru  lisi masiv e bën atë zgjidhjen perfekte për shtëpinë tuaj.Dimensionet 80x80x74 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM0057.01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Monedha
EUR Euro