AM8100 – ALMEX FURNITURE

AM8100

190.00

Category:

Description

Tavoline mesi , e frymezuar nga stili skandinav , si nje kombinim i dru ngjyre arre dhe MDF wenge   Kjo tryezë kafeje është një aksesor perfekt për të plotësuar çdo dhomë.Dimensionet 100x100x45 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM8100”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Monedha
EUR Euro