Hot

312.00

divan modern me tapiceri ,textil gri me shina te zeza rreth divanit dhe butona dekorative ne pjesen e pasme, si dhe ne sedilje.Kembet e divanit jane prej druri ne ngjyre natyrale, dhe gjithashtu pjesa e pasme e saj ka aftesine te bjere prapa dhe te shnderrohet lehtesisht ne nje shtrat te rehatshem.
Ideale per studentet por edhe per shtepite e vogla pasi nuk merr shume hapesire.

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM3026.02”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategori: