-30%

Am8557.01

7,000L. 4,900L.

Zgjidhni stol elegant që i japin hapësirës tuaj një notë tjetër. Vendosini në kuzhinën tuaj, para një palosje, ishulli, rafti apo edhe në zyrën tuaj dhe krijoni një kënd të vogël për mëngjes, vakte të vogla dhe madje kafe me miqtë tuaj.

Stoli ka nje strukture metali te lyer dhe kastek me lekure ekologjike ne ndenjese . I disponueshem ne ngjyre te zeze dhe te bardhe .

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “Am8557.01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *