-20%

12,500L. 10,000L.

Tifany poltron,nje perzierje e natyralitetit dhe komoditetit te stilit Country me nje dizajn elegant. Tiffany ka nje strukture druri dhe ndenjese e shpinore te veshur me tekstil .

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “tiffany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *