Hot

AM1018.01

54.00

Beni mysafiret tuaj te ndjehen rehat me nje karrige ideale per dhoma takimesh ose zona pritjeje.Karrige zyre ose pritjeje , me krahet dhe kembe kromi dhe veshje PU te zeze .Dimensionet: 54x52x87 cm Lartesia e sediljes: 42 cm

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM1018.01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategori: