Hot

320.00

Bere nga kornize druri ne ngjyre natyrale, e veshur me tapiceri/textil kafe dhe zbukuruar me butona ne anen e pasme.Kolltuku eshte i ndikuar nga Pop Art dhe eshte ne gjendje ta beje dhomen tuaj te jeteses te duket si nje veper arti. Dimensionet: 77x70x95 cm. Lartesia e sediljes: 44 cm

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM3072.14”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategori: