Hot

480.00

Kolltuk i bere prej pelhure metalike dhe gri me mekanizem paloses trefish.Kjo kolltuk i rehatshem, i bute mund te shnderrohet lehte dhe shpejt ne nje shtrat te rehatshem, dhe anasjelltas.
Kolltuku shumefunksional kombinon luksin e nje kolltuku gjate dites
dhe komoditetin e nje shtrati per qendrimin tuaj gjate nates.Dimensionet e kolltukut: 96,5x93x78 cm
Lartesia e sediljes: 39 cm

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM3078.01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategori: