Hot

384.00

Divan me perberje lekure ekologjike te larte ngjyre kafe me dy vendesh ideal per perdorim biznesi.
Zbukuroni hapesiren tuaj me nje divan elegant te krijuar
per nje zone pritjeje dhe relaksimi funksionale dhe te rehatsAMe.
Dimensionet: 124x61x77 cm
Lartesia e krahut: 69.5 cm
Dimensionet e uleseve: 102×49 cm
Lartesia e sediljes: 44 cm

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM3091.03”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategori: