Hot

151.00

poltron I stilit modern me strukture alumini ne te bardhe dhe i veshur me thurje te thurrur ne bezhe.
Ajo gjithashtu permban nje jastek PVC tekstili ne ngjyre bezhe, 5 cm te trasha.Vija moderne e karriges jep nje prekje te rafinimit italian. Veshja eshte shume rezistente ndaj temperaturave te larta dhe te uleta (-85c deri + 85c.), Megjithate eshte e pasuruar edhe me stabilizues UV per rrezet e diellit. Ideale per ngrenie dhe per shtepine tuaj, do t’ju jape rehati dhe relaksim. Dimensionet: 57x63x82 cm .Lartesia e sediljes: 46 cm

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “AM5297.01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategori: