55,700L.

poltron dyshe lekundese me lartësi të rregullueshme të sediljes.
Ideale për të krijuar një atmosferë komode në kopshtin tuaj, ballkon dhe madje edhe dhomën tuaj të ndenjes.
Eshtë bërë për të siguruar rehati dhe pushim për dy, me mbështetësen e saj të këmbës të ndashme.
Ka jastëkë të lëvizshëm, të cilët ndihmojnë në pastrimin e tyre, në hije ngjyrë bezhë.
Foleja e saj është bërë prej xunkthi në ngjyrë bezhë, dhe baza e saj është metalike në të zezë.
Materiali i thurur prej palme kacavjerrëse ka rezistencë të lartë ndaj temperaturave të larta [-85C deri + 85C] është gjithashtu
pasuruar me stabilizues UV për rrezet e diellit.

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “Am5754.01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *