140.00

Kolltuk modern për hapësirë ​​të jashtme ose të brendshme, i ndërtuar nga korniza metalike dhe thurje.

Ajo gjithashtu ka një jastëk prej pëlhure në ngjyrë të zezë.
Këmbët janë prej çeliku të ngurtë.
ndenjesja ka një qëndrueshmëri të madhe në temperatura të larta ose të ulëta nga (-85C deri + 85C), me stabilizues UV.

E përsosur për përdorim profesional ose shtëpiak.

Përmasat: 58x59x82 cm

Lartësia e sediljes: 45 cm
Lartësia e krahëve: 68 cm
Përmasat e sediljes: 40×42 cm

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “am5450.02”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategoritë: , , ,