15,600L.

Zgjidhni stola moderne që i japin hapësirës tuaj një notë tjetër.

Vendosini në kuzhinën tuaj, përpara një palosje, një ishulli, një rafti
ose në biznesin tuaj dhe krijoni një cep të vogël për mëngjes,
vakte të vogla dhe madje kafe me miqtë tuaj.Stoli me lartësi mesatare NORA prej metali në hije të artë
dhe tapiceria velvet ne ngjyre roze te purpurt , një kombinim unik që do ta bëjë shtëpinë tuaj të dallohet. I disponueshem gjithashtu ne ngjyre te zeze dhe jeshile

Vlerësimet

There are no reviews yet.

Be the first to review “Am8524”

Your email address will not be published. Required fields are marked *